Tag archief: Contactgegevens

mrt 17

Contactgegevens

Onderstaand vind u de email gegevens van de verschillende afdelingen binnen de vereniging. Uw mail wordt dan automatisch doorgestuurd naar de desbetreffende contactpersonen.   Voorzitter: Voorzitter@hattoheim.nl Penningmeester: penningmeester@hattoheim.nl Ledenadministratie: ledenadministratie@hattoheim.nl Zwemselectie: zwemselectie@hattoheim.nl selectie@hattoheim.nl Waterpolo: waterpolo@hattoheim.nl Masterzwemmen: masterzwemmen@hattoheim.nl Recreatief jeugd zwemmen: recreatiefzwemmen@hattoheim.nl