↑ Terug naar Algemeen

Jaarkalender

WATERPOLO HEREN 1

Datum Tijd Wedstrijd Locatie Uitslag
10-sep 19:30 ZPC Hatto Heim H1 – DWK H3 De Marke 9-7
17-sep 19:00 DWK H3 – ZPC Hatto Heim H1 Veluwehal 13-9
24-sep 19:30 ZPC Hatto Heim H1 – Swol 1894 H3 De Marke 4-8
1-okt 18:45 Polar Bears H4 – ZPC Hatto Heim H1 De Peppel 9-1
8-okt 18:00 ZPC Hatto Heim H1 – ENC Arnhem (SG) H4 De Marke 6-4
29-okt 21:00 ZIGNEA H1 – ZPC Hatto Heim H1 Bosbad Emmeloord 11-1
5-nov 20:15 ZPC Hatto Heim H1 – Deltasteur H2 De Marke 5-9
19-nov 18:45 ZPC Hatto Heim H1 – De Woelwaters H1 De Marke 4-5
26-nov 13:15 Aqua-Novio’94 H3 – ZPC Hatto Heim H1 Sportf.bad Nijmegen-West 5-4
10-dec 18:45 ZPC Hatto Heim H1 – EZPC H1 De Marke 3-6
17-dec 18:45 ZPC Hatto Heim H1 – Nunspeet H2 De Marke  
7-jan 19:45 Nunspeet H2 – ZPC Hatto Heim H1 De Brake  
21-jan 19:30 Swol 1894 H3 – ZPC Hatto Heim H1 De Vrolijkheid  
28-jan 18:45 ZPC Hatto Heim H1 – Polar Bears H4 De Marke  
4-feb 17:45 ENC Arnhem (SG) H4 – ZPC Hatto Heim H1 Valkenhuizen  
11-feb 19:30 ZPC Hatto Heim H1 – ZIGNEA H1 De Marke  
18-feb 17:15 Deltasteur H2 – ZPC Hatto Heim H1 Sportfondsenbad De Steur  
25-feb 19:00 Triton Putten H1 – ZPC Hatto Heim H1 Bosbad Putten  
11-mrt 18:00 ZPC Hatto Heim H1 – Triton Putten H1 De Marke  
18-mrt 18:45 De Woelwaters H1 – ZPC Hatto Heim H1 Sportcentrum De Sijpel  
25-mrt 18:00 ZPC Hatto Heim H1 – Aqua-Novio’94 H3 De Marke  
1-apr 21:00 EZPC H1 – ZPC Hatto Heim H1 De Helster  

WATERPOLO DAMES 1

Datum Tijd Wedstrijd Locatie Uitslag
5-nov 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 – WZC-De IJsel (SG) Da1 De Marke 8-6
19-nov 18:00 ZEW Da1 – ZPC Hatto Heim Da1 Calluna 3-7
26-nov 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 – Aquapoldro Da3 De Marke 8-3
3-dec 17:00 ZPC Hatto Heim Da1 – Swol 1894 Da3 De Vrolijkheid  
17-dec 19:30 ZPC Hatto Heim Da1 – De Eerste Kolk Da1 De Marke  
7-jan 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 – ZVV Da1 De Marke  
28-jan 19:15 ZVV Da1 – ZPC Hatto Heim Da1 Koekoek  
11-feb 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 – De Houtrib Da2 De Marke  
18-feb 17:30 De Houtrib Da2 – ZPC Hatto Heim Da1 De Koploper  
4-mrt 18:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 – ZPC Hatto Heim Da1 Tijenraan  
11-mrt 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 – ZEW Da1 De Marke  
18-mrt 17:00 Aquapoldro Da3 – ZPC Hatto Heim Da1 Sprenkelaar  
1-apr 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 – Swol 1894 Da3 De Marke  
8-apr 17:30 De Eerste Kolk Da1 – ZPC Hatto Heim Da1 Bestevaer  

WATERPOLO HEREN 2

Datum Tijd Wedstrijd Locatie Uitslag
10-sep 18:45 ZPC Hatto Heim H2 – Swol 1894 H5 De Marke 6-7
17-sep 18:45 Swol 1894 H5 – ZPC Hatto Heim H2 De Vrolijkheid 13-8
24-sep 18:45 ZPC Hatto Heim H2 – Deltasteur H4 De Marke 11-9
1-okt 21:10 Deltasteur H3 – ZPC Hatto Heim H2 Sportfondsenbad De Steur 10-1
8-okt 18:45 ZPC Hatto Heim H2 – Octopus H2 De Marke 8-8
29-okt 18:45 ZPC Hatto Heim H2 – Zuiderzeezwemmers H1 De Marke 10-3
5-nov 19:30 ZPC Hatto Heim H2 – Steenwijk 1934 H1 De Marke 6-7
19-nov 19:30 ZPC Hatto Heim H2 – De Houtrib H3 De Marke 16-5
26-nov 18:00 ZPC Hatto Heim H2 – Steenwijk 1934 H2 De Marke 9-7
10-dec 18:00 Swol 1894 H6 – ZPC Hatto Heim H2 De Vrolijkheid 4-7
7-jan 19:30 ZPC Hatto Heim H2 – Swol 1894 H7 De Marke  
21-jan 20:15 Deltasteur H4 – ZPC Hatto Heim H2 Sportfondsenbad De Steur  
28-jan 18:00 ZPC Hatto Heim H2 – Deltasteur H3 De Marke  
4-feb 17:30 Octopus H2 – ZPC Hatto Heim H2 Berghuizerbad  
11-feb 16:45 Zuiderzeezwemmers H1 – ZPC Hatto Heim H2 Overboord  
18-feb 20:30 Steenwijk 1934 H1 – ZPC Hatto Heim H2 Waterwyck  
18-mrt 18:50 De Houtrib H3 – ZPC Hatto Heim H2 De Koploper  
25-mrt 17:00 Steenwijk 1934 H2 – ZPC Hatto Heim H2 Waterwyck  
1-apr 18:00 ZPC Hatto Heim H2 – Swol 1894 H6 De Marke  
8-apr 18:00 Swol 1894 H7 – ZPC Hatto Heim H2 De Vrolijkheid  

WATERPOLO JEUGD GEMENGD-D <15

Datum Tijd Wedstrijd Locatie Uitslag
10-sep 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 – ZEW CG1 De Marke 5-6
24-sep 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 – Deltasteur CG1 De Marke 3-15
8-okt 17:55 De Woelwaters CG1 – ZPC Hatto Heim CG1 Sportcentrum De Sijpel 19-1
29-okt 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 – Swol 1894 CG1 De Marke 6-11
5-nov 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 – Nunspeet CG1 De Marke 3-18
12-nov 16:30 ZEW CG1 – ZPC Hatto Heim CG1 Calluna 15-5
19-nov 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 – Zuiderzeezwemmers CG1 De Marke 9-10
26-nov 17:30 Triton Putten CG1 – ZPC Hatto Heim CG1 Bosbad Putten 3-3
3-dec 16:45 Zuiderzeezwemmers CG1 – ZPC Hatto Heim CG1 Overboord 15-3
10-dec 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 – De Woelwaters CG2 De Marke 9-3
17-dec 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 – Flevo CG1 De Marke
7-jan 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 – De Woelwaters CG1 De Marke
21-jan 16:55 Deltasteur CG1 – ZPC Hatto Heim CG1 Sportfondsenbad De Steur
28-jan 17:15 Nunspeet CG1 – ZPC Hatto Heim CG1 De Brake
11-feb 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 – Triton Putten CG1 De Marke
18-feb 16:45 Swol 1894 CG1 – ZPC Hatto Heim CG1 De Vrolijkheid
11-mrt 18:45 Flevo CG1 – ZPC Hatto Heim CG1 Bad Bloemendal
1-apr 17:10 De Woelwaters CG2 – ZPC Hatto Heim CG1 Sportcentrum De Sijpel

WEDSTRIJDZWEMMEN

Aanvang Wedstrijd Organisator Zwembad
1-10-2016 15:00 KNZB NZC, deel 1 Hattem De Marke
8-10-2016 17:30 KNZB circuit Jun-Jeu-Sen, deel 1 Putten Bosbad Putten
12-11-2016 18:00 KNZB NZC, deel 2 Putten Bosbad Putten
10-12-2016 16:45 KNZB circuit Jun-Jeu-Sen, deel 2 Urk ‘t Bun
4-2-2017 16:45 KNZB circuit Jun-Jeu-Sen, deel 3 Urk ‘t Bun
11-2-2017 15:30 KNZB NZC, deel 3 Nijkerk Bad Bloemendal
11-3-2017 13:30 KNZB NZC, deel 4 ‘t Harde De Vrolijkheid (Zwolle)
1-4-2017 17:30 KNZB circuit Jun-Jeu-Sen, deel 4 Putten Bosbad Putten
24-6-2017 17:30 MidzomerMedaille wedstrijd ‘t Harde De Hokseberg

Kijk ook in uw informatie boekje voor meer informatie.