«

»

mrt 17

Contactgegevens

Onderstaand vind u de email gegevens van de verschillende afdelingen binnen de vereniging. Uw mail wordt dan automatisch doorgestuurd naar de desbetreffende contactpersonen.

 

Voorzitter:
Voorzitter@hattoheim.nl

Penningmeester:
penningmeester@hattoheim.nl

Ledenadministratie:
ledenadministratie@hattoheim.nl

Zwemselectie:
zwemselectie@hattoheim.nl
selectie@hattoheim.nl

Waterpolo:
waterpolo@hattoheim.nl

Masterzwemmen:
masterzwemmen@hattoheim.nl

Recreatief jeugd zwemmen:
recreatiefzwemmen@hattoheim.nl