Deprecated: Function create_function() is deprecated in D:\www\hattoheim.nl\www\wp-content\plugins\add-link-to-facebook\add-link-to-facebook-class.php on line 138 maart 2007 – Z&PC Hatto Heim

Archief per Maand: maart 2007

mrt 18

Zwemmers Hatto-Heim succesvol op NJK en GWBK

Tijdens de Gelderse Winter B-Kampioenschappen in Nijkerk lieten de zwemmers van zv Hatto-Heim zien wat ze konden.   Tijdens de Gelderse Winter B-Kampioenschappen in Nijkerk lieten de zwemmers van zv Hatto-Heim zien wat ze konden. Peter Visser zwom een pr  op de 100m vrije slag in een tijd van 1.00.47, de 4e plaats. De 100m rugslag zwom …

Lees verder »

mrt 17

Contactgegevens

Onderstaand vind u de email gegevens van de verschillende afdelingen binnen de vereniging. Uw mail wordt dan automatisch doorgestuurd naar de desbetreffende contactpersonen.   Voorzitter: Voorzitter@hattoheim.nl Penningmeester: penningmeester@hattoheim.nl Ledenadministratie: ledenadministratie@hattoheim.nl Zwemselectie: zwemselectie@hattoheim.nl selectie@hattoheim.nl Waterpolo: waterpolo@hattoheim.nl Masterzwemmen: masterzwemmen@hattoheim.nl Recreatief jeugd zwemmen: recreatiefzwemmen@hattoheim.nl

mrt 03

Jaarverslag Algemene Ledenvergadering

Geachte leden/belangstellenden, Via onderstaande link is het jaarverslag tbv de Algemene Ledenvergadering van donderdag 15 Maart as te downloaden. (In PDF formaat). Wij verzoeken u indien mogelijk dit verslag voorafgaand aan de vergadering door te nemen. Mocht u naar aanleiding van het verslag vragen hebben, u kunt ze op voorhand kenbaar maken via het secretariaat …

Lees verder »